Nova generacija studenata Fakulteta za sport Univerziteta „Union – Nikola Tesla“, školsku 2024/25. godinu započeće 1. oktobra. Kao i do sada, u amfiteatru Fakulteta za sport biće organizovana dodela indeksa, kao i prigodna svečanost sa početkom u 14 časova.

Ono što je godinama unazad postala ustaljena praksa je da su mnogi istaknuti sportisti i sportski radnici prvog dana nove školske godine bili gosti našeg Fakulteta, studentima su dodeljivali indekse, družili se sa njima i prenosili deo svojih iskustava iz bogatih karijera, a tako će biti i ovog puta.

Imena sportista koji će studentima dodeliti indekse su iznenađenje, ali ono što ćemo otkriti je da su osvajači zlatne olimpijske medalje. Podsećamo, prethodnih godina na svečanostima povodom prijema nove generacije studenata među našim gostima bili su Predrag Danilović, Svetislav Pešić, Božidar Maljković, Žarko Paspalj, Svetlana Ceca Kitić, Milica Mandić i Tijana Bogdanović, Aleksandar Kukolj…

Našim novim studentima želimo dobordošlicu.