Zorana Arunović, olimpijska šampionka u gađanju vazdušnim pištoljem i  studentkinja na master studijskom programu Menadžment u sportu Fakulteta za sport Univerziteta „Union – Nikola Tesla“, prisustvovala je gostujućem predavanju prof. dr Vladimira Koprivice na predmetu „Teorija sportskog treninga“.

Zajedno sa Zoranom na predavanju je bila njena sestra i trener Jelena Arunović, koja je apsolvent na studijskom programu Trener u sportu na našem fakultetu.

Poznato je od ranije da je prof. dr Koprivica, nekadašnji dekan, a sada rukovodilac naučno-dijagnostičkog centra Fakulteta za sport, imao ogroman uticaj na sportski razvoj sestara Arunović. Odmah posle osvojenog zlata u Parizu, zlatne sestre su otišle da posete profesora Koprivicu.

„Ulazak profesora Vladimira Koprivice u moj život je sve promenio. Znam ga od malih nogu jer je radio sa mojim pokojnim ocem na Fakuletu za fizičko vaspitanje. Imao je strpljenje da me usmeri na pravi put, da me posavetuje i u teškim i u trenucima sreće. Bio je svedok svih mojih Scila i Haribda. Od njega nema većeg autoriteta i beskrajno sam srećna što je uz mene“, govorila je svojevremeno Jelena Arunović.

Bivši i sadašnji studenti Fakulteta za sport, njih deset, je učestvovalo u osvajanju četiri od pet medalja, koje je Srbija osvojila na Olimpijskim igrama u Parizu.