Beograd, 19. 09. 2016.

Juniorska vaterpolo reprezentacija Srbije dokazala je da će biti dostojan naslednik seniora, na Evropskom prvenstu u Holandiji. „Delfinčići“ su u finalnom meču savladali Italijane sa 12:9 (5:4, 3:2, 3:1, 1:2) i time odbranili titulu prvaka Starog kontinenta. Sa zadovoljstvom ističemo da je kapiten zlatnih vaterpolista, Radomir Drašović, novoupisani student Fakulteta za sport i nosilac stipendije Predrag Manojlović, koju je ostvario zahvaljujući sklopljenoj saradnji između VK Partizan i našeg fakulteta. U odlučujućem meču Drašović je postigao tri gola.

Naš fakultet je ponosan što stipendira srpske perspektivne i vrhunske sportiste, koji dostojno i sa velikim uspehom reprezentuju državu i njen sport.

Čestitamo mladim vaterpolistima i stručnom štabu na čelu sa legendom vaterpola Vladimirom Vujasinovićem.