Obaveštavamo sve zainteresovane kandidate da na Fakultetu za sport još uvek ima slobodnih mesta za upis na prvu godinu studija, na svakom od sudijskih programa osnovnih akademskih studija.

Septembarski upisni rok počinje u ponedeljak, 31.08.2015. godine, i trajaće do popune raspoloživih mesta, tj. do 30. septembra 2015. godine. U navedenom periodu, svakog radnog dana od 09 do 17 časova, budući studenti mogu obaviti sve neophodne administrativne poslove i upisati se na željeni studijski program. One koji još nisu doneli konačnu odluku o svom izboru pozivamo da posete fakultet i upoznaju sa mogućnostima i uslovima koje nudimo. Fakultet se nalazi na Novom Beogradu, u ulici Đorđa Stanojevića broj 14, u poslovnoj zgradi Belgrade Office Park II (između kompleksa Airport City i Delta City).

Na usluzi smo i da vam putem telefona 011/404 40 50 ili 404 40 60, kao i mejla info@fzs.edu.rs, pružimo sve dodatne informacije.

Više podataka o uslovima upisa možete pronaći u sekciji UPIS.

OSTVARI SVOJE AMBICIJE! POSTANI DEO POBEDNIČKOG TIMA!