(sa dodele indeksa 2013. godine)

Obaveštavamo studente Fakulteta za sport da će školska godina 2014/15 početi u ponedeljak, 06.10.2014. godine. Tim povodom će, sa početkom u 12,00 h, u amfiteatru Fakulteta biti održana svečanost povodom dodele indeksa novoj generaciji studenata. Indekse će uručiti gospodin Aleksandar Šoštar, predsednik Sportskog saveza Srbije, nakon ceremonije potpisivanja Sporazuma o saradnji između Sportskog saveza Srbije i Fakulteta za sport.
Pozivamo sve studente, ne samo novoupisane, da prisustvuju svečanosti, i uz goste iz Olimpijskog komiteta Srbije, Paraolimpijskog komiteta Srbije, Zavoda za sport i medicinu sporta Republike Srbije, Saveza za školski sport Srbije, Udruženja sportskih novinara Srbije, Saveza trenera Srbije, Antidoping agencije Srbije, Vaterpolo, Rukometnog, Fudbalskog, Košarkaškog, Veslačkog, Džudo, Atletskog i Saveza za rekreaciju i fitnes Srbije, uveličaju svečani početak nove školske godine.