Fakultet za sport, Univerziteta „Union-Nikola Tesla“ iz Beograda, objavljuje drugi poziv za slanje prijava za učešće na međunarodnoj naučnoj konferenciji „Sport, zdravlje, životna sredina“. Konferencija se održava u četvrtak, 30. oktobra u prostorijama Fakulteta za sport, Univerziteta „Union-Nikola Tesla“ iz Beograda, Belgrade Office Park, Đorđa Stanojevića 14/III.

Prijave za konferenciju primaju se do 20. oktobra, a informacije o prihvatanju prijave biće poslate do 22. oktobra. U prijavi navesti prezime i ime autora, instituciju u kojoj je zaposlen/a, kontakt podatke, kao i pun naslov rada i sažetak do 150 reči.

Kotizacija iznosi 7500 dinara po radu za učesnike iz Srbije, odnosno 70 € po radu za učesnike iz inostranstva (3000 dinara odnosno 25€ za domaće/strane studente) i obuhvata konferencijski materijal, štampani Zbornik sažetaka radova; Zbornik radova u e-formatu i štampanom obliku, Sertifikat, koktel, posluženje kafom, čajem i osvežavajućim pićima za vreme pauza.

Detaljnije informacije možete naći OVDE

Kontakt telefoni: +381 11 40 440 50; 40 440 55. Osoba za kontakt: Ljubica Otović, menadžer za odnose s javnošću, +381 64 117 58 16; ljubica.otovic@fzs.edu.rs